Ania

0 zł

Ania

Pies / mieszaniec

Wiek: 4 miesiące
Status: Szczęśliwe zakończenie
Jest w: Dom Tymczasowy Ławica- Grzebienisko

Już na początku swojego krótkiego życia Ania dostała od człowieka w kośc - niestety nie ma to nic wspólnego z pyszną kostką, którą mogłaby schrupać.

Po tym jak była zabrana do adopcji, została wyrzucona ok 11 kilometrów od domu i trafiła ponownie do domu tymczasowego. Pomimo tych przeżyć jest wesołym psiakiem bez negatywnych emocji czy lęków w stosunku do człowieka.

Ania ma ok 4 miesiące, docelowo osiągnie wagę ok 5 kilogramów, wzrost i posturę jamnika. Jej właściciele nie nauczyli jej podstawowych komend ani załatwiania się poza domem, obecnie załatwia się jeszcze na podkład, ale bardzo szybko się uczy i nie jest uciążliwa. Na sapcery wychodzi już w szelkach. Zdarza jej się coś pogryźć w domu - taka to cecha słodkich szczeniaków, ale kiedy dostanie zabawkę to nic innego już jej nie interesuje.

Ania lubi sypiać na kocyku w towarzystwie człowieka,  w nowym domu podczas nieobecności opiekuna może szczekać, ale po paru minutach przestaje.

Jest idealnym psem dla osób, które nie mają warunków na dużego psa, a chcą móc samodzielnie wychować i ułożyć swojego pupila.

Pomagamy zwierzętom
w świecie ludzi!