Wyjątkowe Prezenty – wsparcie podopiecznych Fundacji HUG me!

Poszukujesz Wyjątkowego Prezentu dla swoich Przyjaciół, swoich Bliskich?

Nie kupuj kota w worku!

Zrób Wyjątkowy Prezent, który uszczęśliwi każdego, któremu los bezdomnych zwierząt nie jest obojętny! Spełnij marzenie Młodej Pary, Małżonków obchodzących swą rocznicę, Jubilata! Kup Wyjątkowy Prezent (środki uzyskane z programu Wyjątkowy Prezent przeznaczane będą w szczególności na karmę, leki, szczepionki, zabiegi weterynaryjne dla bezdomnych zwierząt, które tego najbardziej potrzebują),wybierz odpowiednią okazję poniżej, uzupełnij dane tak aby obdarowywany wiedział od kogo otrzymał Wyjątkowy Prezent, zwłaszcza adres re-mail na który po dokonaniu płatności wpłyną życzenia do wydrukowania, wydrukuj życzenia-Wyjątkowego Prezentu i podaruj go.

Planujecie ślub, urodziny, rocznicę?

Marzycie o tym aby Wasz wyjątkowy dzień okazał się szczególnie łaskawy dla istot bliskich Waszemu sercu, bezdomnych, opuszczonych, aby odmienił także ich życie?
Wesprzyjcie akcje Fundacji HUG me-Wyjątkowy Prezent! W zaproszeniach na Waszą uroczystość poproście swoich gości o przyłączenie się do tej akcji i wsparcie zwierzaków np. zamiast kwiatów czy wina.

Wystarczy, że na zaproszeniach/zawiadomieniach dopiszecie:
Drodzy Goście, będzie nam bardzo miło, jeżeli zamiast tradycyjnych kwiatów obdarujecie nas Wyjątkowym Prezentem, który pozwoli odmienić los bezdomnych psów i kotów- podopiecznych Fundacji HUG me. Wystarczy wejść na stronę www.fundacjahugme.pl/zyczenia, wybrać prezent, wydrukować i obdarować nas nim. Będzie to dla nas trwała pamiątka, którą z przyjemnością zachowamy!

Z okazji ślubu

życzymy Młodej Parze
By Wam życie dało Wszystko, co może dać w darze:
Szczęście, zdrowie, szacunek, pogodę w miłości,
Zrozumienie i uśmiech do późnej starości!
życzymy Młodej Parze
aby każdego dnia na nowo odkrywali urok życia we dwoje
i z każdą kolejną chwilą Wasza miłość stawała się jeszcze głębsza i piękniejsza.

Z okazji Jubileuszu

Abyście dalej szli przez życie,
trzymając się mocno za ręce,
Zawsze uśmiechnięci, zawsze razem,
zawsze pewni swoich uczuć.
Niechaj los Wam sprzyja, niosąc powodzenie
Wybieram
Rocznica Ślubu to ważna chwila niech będzie dla Was bardzo miła.
Pragnę więc złożyć szczere życzenia: miłości, zdrowia i powodzenia.
A każdy rok razem spędzony, niech będzie piękny i wymarzony

Z okazji urodzin

Życzę Ci słońca na każdym niebie,
smaku, zapachu w codziennym chlebie,
ptaków, motyli i chwil radosnych,
a w sercu zawsze zielonej wiosny!
Daję Ci dzisiaj swoje życzenia,
niech się Twe życie na lepsze zmienia,
wielu przyjaciół, mnóstwo miłości.
ludzkiej przyjaźni i życzliwości.

Podpis na życzeniach

Wybrane życzenia: Brak

Jaką kwotę chcesz przekazać?

10 zł 20 zł 50 zł 100 zł 200 zł inna kwota

Dane osobowe

Wypełnij lub Zaloguj się

UWAGA! adres e-mail jest niezbędny, gdyż tam własnie zostaną wysłane życzenia do wydrukowania!
Klikając "przechodzę do płatności" akceptujesz Regulamin

Pomagamy zwierzętom