Mili

0 zł

Mili

Pies / w typie jamnik długowłosy

Wiek: ok 3 lata
Status: Szczęśliwe zakończenie
Jest w: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt od 2017/08/14

Kochani!

Wielka akcja na Facebooku - dzięki Waszym udostępnieniom Mili ma nowych, kochajacych opiekunów!

Załączamy fotki i relację z nowego domu.

Moje pierwsze wrazenia. Mili jest bardzo spokojna kladzie sie spac gdziekolwiek byleby byla przy nas.Bylam na pierwszym spacerze jestem mile zaskoczona chodzi bez ciagniecia smyczy,reaguje na kazde polecenie. Moje pieski takie nie byly,jest super,cicha ulozona az milo.Ciesze sie ze jest u mnie.To tyle po pierwszych godzinach mam nadzieje ze bedzie tak dalej.

-------------------------------------------

Niestety los nie jest łaskawy dla MILI - jej pan zmarł, a ona szuka nowego domu.

Mamy czas do 27.08.2018, jesli nikt jej nie adoptuje, to będzie musiała wrócić do schroniska :(

Pomóżcie znaleźć nowego właściciela dla MILI i oszcczędźmy jej kolejnej traumy, bo to taki wierny piesek z ogromnym serduchem.

 

Poznajcie Mili- około trzyletnią, śliczną suczkę w typie jamnika długowłosego, która swoją delikatnością, łagodnością, radością, uśmiechem, przywiązaniem, przytulaniem możne rozświetlić czyjeś życie i sprawić, że nie będzie czuć się samotny. Jest tolerancyjna dla innych psów. Czeka bardzo na kogoś, komu mogłaby ofiarować swoje psie serce, kto ją adoptuje i pokocha. Jest wysterylizowana, odrobaczona i ma komplet szczepień.

Suczka przebywa w Schronisku Zwierzakowo w Posadówku i nie musi mieszkać w domu z ogrodem, człowiek jest dla niej najważniejszy!

Pomagamy zwierzętom
w świecie ludzi!